Yuri Kim uron shqip festat: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

Ambasadorja e SHBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim ka uruar festat e fundvitit përmes një postimi në Instagram.

Ambasadorja ka uruar shqip. Ajo shkruan: “Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri! Ju uroj juve dhe familjeve tuaja festa të mrekullueshme”./albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yuri Kim (@amb_yurikim)


Shtuar 24.12.2021 13:51