Yuri Kim i shkon në seli Lulzim Bashës

Ditën e sotme pritet të zhvillohet një takim me ambasadores amerikane Yuri Kim dhe kreut të PD, Lulzim Basha.

Burimet bëjnë me dije se ky takim jo I lajmëruar më parë për mediat, do të zhvillohet në ambientet e Partisë Demokratike.

Pritet që rreth orës 13:00 në selinë e PD të mbërrijë Yuri Kim për t’u takuar me Bashën. /albeu.com./


Shtuar 30.07.2021 12:50