Vrasje në qytetin e Korçës! Policia në vendin e ngjarjes, 2 te vdekur

Dy vrasje janë konstatuar në qytetin e Korçës gjatë mbrëmjes së sotme.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 10. Trupi i viktimes së parë është gjetur në afërsi të një hoteli, ndërsa ende nuk dihet identiteti i tij. Ndërkohë që një tjetër person fillimisht u gjend i plagosur dhe u dergua menjehere në spital, ku me pas nderroji jetë vetem pak ore pasi  mbërriti.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku ka rrethuar të gjithë zonën.

Lajmi në përditësim…


Shtuar 28.02.2024 20:59