Vrasja e ish-deputetit Ujka në Shkodër, Kelmendit dhe Kolës u komunikohet arrestimi! Çfarë pretendojnë ata

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka u është komunikuar arrestimi.

Mësohet se ata janë shprehur se me 29 nëntor kanë qenë në Kosovë dhe jo në Shqipëri.

Ndërkohë pritet që policia të verifikojë pretendimin e tyre dhe të dalë me një përfundim./albeu.com/


Shtuar 3.12.2021 10:16