Vllaznia rikthehet te fitorja, mposht minimalisht Kastriotin (VIDEO)

Rikthet Vllaznia e madhe në një transfertë delikate si ajo me Kastriotin në Kamzë. Shkodranët kanë treguar se janë një emër i madh në futbollin shqiptrar dhe nuk dorëzohen kollaj, madje në mardhëniet me titullin kanë më shumë eksperiencë krahasuar të paktën me Laçin e Teutën, ndryshe nga Partizani.

Skuadra e trajnerit Brdariç ka fituar dhe tashmë është sërish në krye, duke përfituar edhe nga humbja e Laçit në fushën e vet me Tiranën.

Me këtë 3-pikësh që ka fituar ndaj Kastriotit, duket se ka vlejtur edhe moralisht për ekipin shkodran, ndërsa krutanët duket se me fitoren e dy rivalëve korçarëve dhe ballshiotëve rrezikojnë tashmë…


Shtuar 21.03.2021 15:16