Viktima i shtrirë në tokë, avokati i plagosur në karrige, dalin pamjet nga vendngjarja në Tiranë

Sot u vra pranë Gjykatës së Tiranës Kudret Saliaj nga vjehrri i tij Mexhit Picari. Ngjarja ndodhi disa minuta para se të niste seanca për ndarjen e kujdestarisë së fëmijëve, pasi Kudreti kishte kërkuar divorc nga bashkëshortja e tij Dhurata Picari.

Kudreti u vra në një kafe afër Gjykatës ku ndodhej bashkë me avokatij e tij, Adriatik Cama.

Pamja që shihni më poshtë është nga vendi i ngjarjes, ku duket viktima e shtrirë në tokë dhe avokati i plagosur në karrige./albeu.com

 


Shtuar 4.06.2021 14:59