VIDEO/ Manchester City e mbyll me gol pjesën e parë, Rodri shënon në “frymën” e fundit

Sapo ka përfunduar pjesa e parë në “Elland Road”, ku përballë njëra-tjetrës janë Leeds United dhe Manchester City.

Pas një pjese të parë të qetë ka ardhur dhe goli i parë në minutën e 47′ të lojë, ku pas një rrëmuje në zonë, Rodri përfiton dhe gjen rrugën e rrjetës.

SHIKONI GOLIN: 

/albeu.com


Shtuar 28.12.2022 21:55