Vetëm dy kuti pa numëruar, si është deri tani rezultati në Kukës

Në qarkun e Kukësit vijon procesi i numërimit të votave. Deri më tani janë numëruar 139 nga 141 kuti, dhe partia që kryeson është ajo e Lulzim Bashës.

PD ka siguruar 23429 vota, e ndjekur nga 13564 vota. Nga ana tjetër, LSI ka siguruar vetëm 63 vota./albeu.com


Shtuar 26.04.2021 19:33