Vëtëm 1 javë nga zgjedhjet, ndërkombëtarët zbarkojnë në Elbasan për takimin e rëndësishëm

Ka mbetur vetëm 1 javë nga mbajtja e zgjedhjeve të 25 Prillit në Shqipëri.

Burimet bëjnë me dije se ditën e  sotme në Elbasan kanë mbërritur ndërkombëtarët.

Mësohet se ndërkombëtarët po zhvillojnë takim me Taulant Ballën, Gazmend Bardhin, dhe Rudina Hajdarin. /albeu.com/

 

Shtuar 19.04.2021 10:04