Vëllai vrau vëllanë dhe kunatën në Tiranë, dalin pamjet e trupave të pajetë brenda agjecisë (FOTO LAJM)

Kanë dalë pamjet nga vendi ku ndodhi krimi i rëndë që tronditi Tiranën.

Arsen Muskurti qëlloi për vdekje vëllain e tij, Dritan Muskurti dhe kunatën Nora Muskurti.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi pranë zonës së “Myslym Shyrit” ne kryqyetet, në ambientet e një agjencie turistike që ishte në pronësi të viktimave.

Autori i krimit ra në prangat e policisë pas arratisë nga vendi i ngjarjes./albeu.com/