Vajza e Niko Peleshit shkon në kishë pas votimit, ka një lutje për shqiptarët

Vajza e ministrit Niko Peleshi është bërë e njohur për mediat që në moshën 15 vjeçare dhe ka marrë gjithmonë vëmendjen.

Gjatë fushatës së të atit së fundmi, Aleksia ka qenë krahu I djathë I ministrit duke e mbështetur Partinë e tij publikisht.

Aleksia ka treguar pak minuta më parë në Instagram se ka votuar dhe foton me gishtin me shenjë e ka shpërndarë nga kisha.

“Zoti e bekoftë Shqipërinë”, shkruan vajza e Niko Peleshit./albeu.com/


Shtuar 25.04.2021 11:55