Incident në Memaliaj, ministri Ramës përplaset me simpatizantët e PS

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në Memaliaj ndërkohë që po mbahen zgjedhjet.

Burimet bëjnë me dije se  ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, i shoqëruar nga një ish-shef policie i pezulluar nga detyra është përplasur me mbështetësit e Partisë Demokratike.

Shefi në fjalë është Aranit Arapi dhe ai ka qenë shkaku pse janë “irrituar” simpatizantët e PD.  /albeu.com/

 

 


Shtuar 25.04.2021 11:52