U zu, u sha dhe në fund u largua! Fifi bën ndryshim rrënjësor në pamje pas Big Brother VIP (FOTO LAJM)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Filloreta Raçi, ose siç njihet Fifi pati një përiudhë të zhurmshme në Big Brother Albania.

Ajo hoqi dorë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri për shkak të gjendjes së saj shëndetësore e cila vetëm sa vinte dhe po përkeqësohej si pasojë e debateve brenda ambienteve.

Ndërkohë që i është kthyer normalitetit, Fifi ka bërë një ndryshim të madh edhe në pamje.

“Të gjithë e duan një brune”, ka shkruar në përshkrimin e fotografive të shpërndara në Instagram. /albeu.com/

 


Shtuar 8.12.2021 22:32