Aksion në Shkup, sekuestrohen 200 kilogramë marihuanë

Gjatë një aksioni policor në Shkup sot në mbrëmje janë arrestuar disa persona, ndërsa janë sekuestruar rreth 200 kilogramë marihuanë.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme konfirmojnë aksionin dhe bëjnë të ditur se informacione shtesë do të ketë gjatë ditës së nesërme për këtë aksion policor që vijon ende.

Shtuar 8.12.2021 22:36