U vra në atentatin mafioz në Vlorë bashkë me shokun e tij, del fotoja e Shpati Lenës: Viktimat përcillen për në banesën e fundit

Dy viktimat e atantatit mafioz në Vlorë, Shpati Lena dhe Hakim Xhezo, të dy shokë u përcollën ditën e sotme për në banesën e fundit.

Në njoftimin e ceremonisë së varrimit, është vendosur vetëm fotografia e Shpati Lenas, ndërsa njoftimi i Hakim Xhezos ka qenë pa foto.

Lena dhe Xhezo e ekzekutuan ditën e djeshme pranë mbikalimit të Panajës nga 3 autorë të cilët dyshohet se kanë qenë vrasës me pagesë.

Kortezi është shoqëruar nga policia./albeu.com


Shtuar 19.08.2022 16:19