U vra mizorisht nga bashkëshorti, dalin pamjet e 20-vjeçares me vajzën në krah (VIDEO)

Janë zbardhur detaje tragjike nga ngjarja në Greqi ku u vërtetuar se Caroline Crouch u vra nga bashkëshorti i saj, i cili më pas inskenoi grabitjen në shtëpi.

Babis është konfliktuar me 20 vjeçaren të cilën e ka mbytur për rreth 5-6 minuta në një vdekje të dhimbshme, në agoni, sipas raportit mjeko-ligjor.

Sipas ditarit të viktimës, ajo shkruante se kishte në plan të ndahej nga Babis, dhe se nuk ishte aspak e lumtur më në krah të tij duke pranuar edhe agresivitetin e saj ndaj tij.

Një video e Carolinë-s po qarkullon në rrjet ku ajo duket në breg të detit duke luajtur me vogëlushen e saj, vetëm pak kohë para se të mdodhte e gjithë ngjarja.

Këto ndoshta mund të kenë qenë momentet e fundit ku Carolina po e shijonte vogëlushen ë saj para se bashkëshorti i saj ta mbyste për vdekje me justifikimin që ajo donte të ndahej nga ai. /albeu.com/


Shtuar 19.06.2021 08:56