Trondit aktorja e njohur: Na keqtrajtojnë në Hollywood, abuzojnë me ne (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur, Selma Hayek, ka rrëfyer disa të vërteta të saj nga puna në Hollywood.

Pas rrëfimit për punën me producentin Harvey Weinstein, ku tregoi sesi ai e kishte detyruar të bënte një skenë nudo vetëm që ta shihte, Salma Hayek thotë se producenti i famshëm nuk ishte i vetmi që sillej keq me femrat në Hollivud.

“Weinstein nuk është i vetmi burrë që siguron pozitat e tij duke e ditur se mund të shkatërrojë grate. ëeinstein nuk është i vetmi.

Ne jemi femra! Sulmohemi kudo! Kështu që mësoni të jeni të guximshme. Nuk është e lehtë, por duhet”, u shpreh ajo.

Më herët, Salma tha se ëeinstein e thërriste gjatë realizimit të rolit dhe bërtiste: Pse e ke këtë vetull të bashkuar e pse ke mustaqe? Nuk të punësova që të dukesh e shëmtuar!”

“Thosha me vete: Po ky a ka parë ndonjëherë ndonjë foto të Frida Kahlo-s?”, u shpreh ajo./albeu.com/


Shtuar 5.11.2021 12:58