Tragjedia në Nju Jork, reagon moderatorja shqiptare: Derdha lot për humbjen e tre jetëve

Ngjarja e rëndë në Nju Jork, ku humbën jetën tragjikisht aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij shtatzënë ka tronditur mbarë opinionin publik.

Për këtë ditë më parë reagoi miku i tij më i mirë aktori i njpohur i portokallisë Irgen Cela.

Por së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në Insta Story edhe moderatorja shqiptare Ester Bylyku.

“Njiheshim pak, ama mjaftoi që të derdhja lot pas lajmit të humbjes së 3 jetëve, tëndes dhe bashkëshortes shtatzënë! U prehsh në paqe mik, do mbashesh mend gjithmonë pë të qeshurat që dhuroje”, ka shkruar në Instastory Ester Bylyku./albeu.com