Tragjedia në Bullgari! Kjo është familja me 4 anëtarë që u shua ndërsa po ktheheshin në shtëpi (FOTO LAJM)

Orët e para të mëngjesit të sotëm një ngjarje tragjike ka ndodhur në Bullgari. Një autobus me turistë nga Maqedonia e Veriut, shumica shqiptarë, është përplasur dhe më pas ka shpërthyer në flakë, duke iu marrë kështu jetën 45 personave. Në mesin e viktimave është dhe një familje me 4 anëtarë. Prindërit nga 36-vjeç dhe dy fëmijët binjakë nga 4-vjeç

Viktimat:

Avni Ahmeti 1985, Shkup

Xhihan Ahmeti 1986, Shkup

Alban Ahmeti 2017, Shkup (Bineq)

Luan Ahmeti 2017, Shkup (Bineq)

/albeu.com/

 


Shtuar 23.11.2021 10:57