Tragjedia e Librazhdit, njëri prej fëmijëve përfundon në spital

Krimi i rëndë që tronditi sot Librazhdin ku Qemal Bici vrau me thikë bashkëshorten e tij, Menderie Bici dhe më pas u gjet i vetëvarur ka lënë pasoja te fëmijët.

Nga 4 fëmijë që ka familja Bici, mësohet se njëri prej tyre ka përfunduar në spital si pasoje e tronditjes ku humbi të dy prindërit.

Ndërkohë, ende nuk dihet arsye që çoi bashkëshortin të vrasë gruan e tij. /albeu.com/

 


Shtuar 7.06.2021 21:10