Tmerr në Shkup, dy burra abuzojnë me të miturat, tutorja i filmonte

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkup. Dy të mitura dyshohet se janë abuzuar seksualisht, pasi një grua i mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me to dhe i xhiroi gjatë aktit.

Lajmin tronditës e ka bërë me dije Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoninë e Veriut.

“Më datë 01.12.2023 rreth orës 06 në Shkup është arrestuar G.R. nga Shkupi për shkak të ekzistimit të dyshimit se në territorin e Shkupit ua ka mundësuar dy meshkujve të moshuar të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura nga Shkupi, pas çfarë të njëjtat i ka xhiruar.

Është njoftuar prokurori publik dhe ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, thuhet në njoftimin e MPB-së së Maqedonisë së Veriut.


Shtuar 1.12.2023 20:22