Tirana nesër pa drita! OSHEE: 3 zona nuk do kenë energji elektrike

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës se nesër më datë 6 do të ketë mungesë energjie në tre zona në Tiranë.

Energjia do të ndërpritet nga ora 10:00-16:00 dhe zonat që do të preken janë pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore.

Njoftimi i OSHEE:

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 8 korrik gjatë intervalit kohor 10:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht rruga “Eshref Frashëri” në zonën e “Don Boskos”, rruga “Riza Cuka” në Laprakë, rruga “Besëlidhja” dhe Reparti 5009 në Bathore.


Shtuar 7.07.2021 18:26