“Të maskuar në PD”, Komisioni i Rithemelimit nxjerr fotografinë (FOTO LAJM)

Komisioni i Rithemelimit të PD ka hedhur sërish akuza të rënda ndaj zyrtarëve të PD-së.

Ata kanë publikuar një foto ku disa persona shfaqen të maskuar dhe sipas tyre janë të armatosur.

Grupi i rithemelimit shton se këta persona ndodhen brenda selisë së PD-së, dyert e të cilës janë blinduar dhe mbështetësit e Berishës nuk janë lejuar të futen brenda.

“Ja për kë qëndron e hapur Selia e PD! Ndërkohë demokratët e sakrificës e deputetët e tyre qëndrojnë jashtë…Kjo merr fund ne 8 Janar”, shkruan zëdhënësja e Sali Berishës, Floriana Garo./albeu.com/


Shtuar 6.01.2022 18:28