Të kuruara deri në detaje, si u veshën gratë e politikës për të votuar (FOTO LAJM)

Përtej mënyrës së qeverisjes, komunikimit dhe strategjive të tyre, ajo për të cilën politikanët vihen shpeshherë në qendër të vëmendjes është veshja. E patjetër gratë që shihen disa herë më shumë nga ky aspekt.

Në fotogalerinë e mëposhtëme do të gjeni se si u veshën sot, për të votuar politikanet dhe gratë e politikanëve./albeu.com/


Shtuar 25.04.2021 16:28