Tayna dhe Ledri bëhen sërish bashkë, publikojnë pjesë nga klipi i ri (VIDEO)

Tayna dhe Ledri janë bërë sërish bashkë. Dy rep artistët kanë publikuar disa pamje nga klipi.

“Shumë shpejt”, shkroi Tayna duke ndarë një sekuencë nga klipi por pa zë.

Ndërkohë, ashkëpunimi i tyre i parë është ai me titull “A je”, me 40 milionë shikime në kanalin zyrtar të YouTube. /albeu.com/


Shtuar 2.11.2021 18:59

Tags: ,