Tashmë nuk ka më dyshime, kjo është e dashura “bombë” e El Shaarawy (FOTO LAJM)

Thashethemet po shtohen për një marrëdhënie të pretenduar mes Ludovica Pagani dhe Stephan El Shaaraëy, shkruan Albeu.com.

Pas muajsh thashethemesh, “konfirmimi’ erdhi në fakt nga pala e interesuar direkt, e cila, duke iu përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, rrëfeu “dobësinë” e saj për sulmuesin e Romës.

Fansat e pyetën se cili është mashkulli ideal dhe ajo është përgjigjur nga duke postuar një foto të Faraonit. Më e drejtpërdrejtë se kaq nuk kishte se si të ndodhte. /albeu.com/


Shtuar 21.05.2021 13:15