Tahiri rikthehet me videon e veçantë: Trego sa vjeç bën Goliku? (VIDEO)

Ish-Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ka postuar një video në Facebook me djalin e tij Golik.

Golik ka ditëlindjen dhe mbush dy vjeç. Në video shihet Tahiri që argëtohet me djalin e tij dhe e pyet sa vjeç bën. Djali i vogël mezi e shqipton “du”.

“Sot 2 vjeç, e ka filluar me shpjegimet e gjata  Dhe 100 Golik,” shkruan Tahiri krahas videos ku dëgjohet biseda e mëtejshme “Tregoji xhaxhit sa vjeç është Goliku? Du, du. Ik shpejt.”

 


Shtuar 13.04.2021 19:05