Sulm me armë, humbin jetën 3 persona

Një tjetër sulm është shënuar në Amerikë në Texas.

Tre persona u shpallën të vdekur pas të shtënave me armë zjarri në Austin, Texas.

Policia njoftoi përmes rrjeteve sociale se janë në skenën e incidentit në Great Hills Trail dhe Rain Creek Parkëay.

Autori i krimit nuk është arrestuar ende, ndërkohë dyshohet se numri i viktimave është më i lartë. /albeu.com/

 

Shtuar 18.04.2021 21:07