Stresi i komenton Berishës: O dritë dielli! (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot një foto nga fundjava e tij, që po e kalon në plazh.

Në foton e ish-liderit të PD-së nuk kanë munguar komentet nga simpatizantët e tij. Mes tyre shihet edhe një koment nga reperi i njohur Stresi.

Stesi në komet shkruan:  “O dritë dielli. Ti je dhe do të mbetesh ikonë. Ne dekada shqiptarët nuk do të kenë një njeri si ty”

Stresi përherë ka qenë një nga mbështetësit më të flaktë të Berishës dhe PD-së./albeu.com

Shtuar 3.07.2021 10:57