SPAK operacion për ekzekutimin e 11 urdhërarresteve, bastisen banesa

Një operacion i policisë së shtetit në bashkëpunim më Prokurorinë e Posaçme SPAK kanë finalizuar një operacione në lidhje inceneratorin e Fierit.

Sipas burimeve janë lëshuar 11 urdhërarreste ku disa prej tyre janë ekzekutuar. Aktualisht operacioni është në vijim ku policia po kryen disa kontrolle banesash dhe ambjentesh.

Nuk dihet se nga cilat njesi policore po kryhet ky operacion./albeu.com

 

 


Shtuar 16.11.2022 10:26