Sondazhi i Marca: Ronaldo, Haaland apo Mbappe? Ja kë duan tifozët (FOTO LAJM)

Foto:Marca

Votuan: 188575 tifozë

Ditët e fundit është përfolur për një rikthim të Ronaldos te Real Madrid, shkruan Albeu.com.

Marca së fundmi ka ngritur një sondazh: Me cilin duhet të firmosë Reali, Ronaldo, Mbappe, Haaland.

 

Nga rezultati i sondazhit rezultoi që tifozët nuk e duan rikthimin e CR7, kjo dhe për shkak të moshës të madhe të portugezit duke e votuar me vetëm 17%.

 

Ndërkohë, rivalitet i ashpës është ai mes Mbappe dhe Haaland. Francezi ka marrë reth 41% të votave, ndërsa norvegjezi 42%.

 

Pra Haaland ka marrë 1% më shumë se Mbappe dhe rivaliteti duket mjaft i ashpër. /albeu.com/

 


Shtuar 15.03.2021 19:13