Sondazhi i Marca: Ja kë duan në stol tifozët e Realit (FOTO LAJM)

Nga Conte te Pochettino shumë emra po qarkullojnë për stolin e Realit pas largimit të Zidane, shkruan Albeu.com.

Në sondazhin e  fundit të Marca  tifozët preferojnë të parin Raul me 40% të votave, ndërsa Conte i dyti me 35%.

Ndërkohë, në vendin e 3 renditen Xabi Alono me 13% dhe Otro me 12%. Më poshtë keni sondazhin.  /albeu.com/


Shtuar 28.05.2021 18:02