Socialistët kërkojnë shkarkimin, Meta nuk përmbahet: Vdekje tradhtarëve!

Presidenti Meta i është përgjigjur publikisht socialistit Taulant Balla.

“Shqipëria e Shqiptarëve!  Vdekje tradhëtarëve!”- shkruan Meta në Facebook.

Postimi:

Kërcënimi i fundit, që vjen përmes Tao Taos, nga bandat e Elbasanit dhe të gjithë Shqipërisë ka vetëm një përgjigje:

Presidenti, gati për të firmosur Dekretin për mbrojtjen e Republikës!

Shqipëria e Shqiptarëve!  Vdekje tradhëtarëve! /albeu.com/

Shtuar 28.04.2021 03:04