SKANDALI/ Uroi Pavarësinë me fotografinë e Enver Hoxhës, socialisti Bujar Çela reagon ndaj kritikëve: Mos më rruani les*të! (FOTO LAJM)

Deputeti i PS, Bujar Çela ka uruar ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit Enver Hoxha mbi flamur.

Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton dhe shpërthen ndaj Çelës duke shkruar se kjo farë e keqe i ka rrënjët e thella dhe është urgjente dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare.

Nga ana tjetër, reagimi i Bujar Çelës nuk ka qenë aspak i duhuri për një deputet, raporton Fax Web.

Paulin Sterkaj: Ky shoku jonë është gastori i grupit kështu mos ia merrni për provokim.

Bujar Çela: O tufa! Jetoni dhe mos gjykoni kohën. Më rruan leshtë kush s’më njeh mua dhe kohën./albeu.com/


Shtuar 28.11.2021 16:49