Shtyhet seanca për sekusetrimin e pasurive të Redjan Rrajës, mes tyre dhe Audi A8 që përdorte Kejvina Kthella

Është shtyrë seanca gjyqësore për sekuestrimin e pasurive të Redjan Rrajës, përfshirë edhe makinën Audi A8 të models, Kejvina Kthella.

Kjo është hera e tretë që Gjykata e Posaçme shtyn seancën për kërkesën e SPAK për konfiskime e pasurive të Redjan Rraja.

Seanca u shty për shkak të mungesës së avokates së bahskëshortes së Dedjan Rrajës, ndërkohë mësohet se më seancën e sotme nuk u paraqitës as Kejvina Kthella e as Redjan Rraja.

Ish-velina Kejvina Kthjella u vu në qendër të mediave për shkak të miqësisë së saj më Redjan Rrajën, njohje për të cilën u mor në pyetje edhe nga prokuroria pas atentatit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj. Kjo pasi i dyshuar kryesor për atentatin është Rrahja./albeu.com/


Shtuar 24.01.2023 11:26