Shtetet e Bashkuara, Berhalter: Jemi krenarë për rezultatin, por puna jonë nuk ka përfunduar ende

SHBA ka bërë një parqitje të jashtëzakonshme ndaj Anglisë mbrëmjen e sotme, duke marrë një barazim 0-0, por performanca e tyre ishte e mahntishme.

Pas barazimit ndaj Anglisë, trajneri i SHBA-së Gregg Berhalter komentoi:

“Do të doja të shihja gola të shënuar nga grupet tona. Jemi krenarë për rezultatin, por puna jonë nuk ka përfunduar ende. Ne duhet të fitojmë të martën kundër Anglia.” “Irani dhe ne e dimë se me pesë pikë do të jemi në raundin tjetër. Duhet të përqendrohemi në këto pesë pikë.”/h.ll/albeu.com


Shtuar 25.11.2022 22:50