Shqiptari Kristjan Asllani ndëshkon Interin (VIDEO)

Kristjan Asllani ka shënuar golin e parë në Serie A, me një goditje brenda zone.

Mesfushori i kombëtares shqiptare nuk fali dhe ndëshkoi Interin kampion në fuqi në Itali.

SHIKO GOLIN KETU