“Shok qysh prej fëmijërisë”, Rama për Kosta Grillon: Humbi jetën në sfidën me virusin e mallkuar

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me vdekjen e gazetarit sportive dhe komentatorit Kosta Grillo.

Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se virusi i mallkuar i mori jetën shokut të tij të fëmijërisë.

Postimi i Ramës:

LAMTUMIRË KOSTA

Shok qysh prej fëmijërisë, pastaj zë i dashur i sfidave futbollistike për vite e vite, sportdashës i paepur e njeri plot energji pozitive… humbi jetën në sfidën me virusin e mallkuar./albeu.com


Shtuar 5.10.2021 10:49