Covid-19 i merr jetën gazetarit Kosta Grillo

Ka humbur jetën nga COVID-19 gazetari i njohur Kosta Grillo.

Ikona e komentimit në Shqipëri, ndodhej në reanimacion në Turqi dhe në gjendje kritike për jetën.

Që prej datës 27 gusht ai ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e ka dhënë miku i komentatorit, Ervin Baku, i cili shkruan se “Vëllai ynë nuk ja doli dot. Të ndritë shpriti Kosta Grillo”./albeu.com


Shtuar 5.10.2021 09:03