Nuk e mban vendi, shikoni si e përjeton zhgënjimin e Milanit Ibra (VIDEO)

Milani nuk mori më shumë se një pikë në përballjen vendimtare ndaj Cagliarit e parafundit për sezonin në Serie A.

Kuqezinjtë sot dështuan për të siguruar kualifikimin sezonin e ardhshëm në Champions League. ‘Rosonerët’ ishin dominues dhe patën disa raste për gol, sidomos në pjesën e dytë, por nuk ishin produktivë.

Zlatan Ibrahimoviç e ndoqi ndeshjen nga tribunat, por dukshëm e tradhtonte fytyra zhgënjimin e tij të madh. Me këtë barazim Juventusi mban gjallë shpresën për të përfunduar në 4 vendet e para të Serisë A.

Shtuar 16.05.2021 11:05

Tags: , ,