Shikoni se çfarë bën portieri në momentin e penalltisë në Brazil (VIDEO)

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në Brazil, shkruan Albeu.com.

Në momentin e penalltisë, portieri i është afruar shumë afer lojtarit për ta penguar por ai sërish e dërgoi topin në rrjetë.

Video u bë virale,  dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithë spektatorëve. /albeu.com/

Shtuar 21.05.2021 15:21