Shikoni çfarë i bën Douglas Costa Don Xhonit (FOTO+VIDEO)

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, është bërë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ai ka arritur të thejë rekorde të shumta dhe falë aktivitetit të tij ka arritur të njihet edhe ndërkombëtarisht.

Mes fushori i Brazilit, Douglas Costa, është ai i cili në çdo projekt i ofron përkrahje reperit kosovar.

Së fundmi ai ka ndarë në Instastory këngën më të re, ‘Deri kur’.

Kjo këngë ende pa i bërë 24 orë ka marrë afër 1 milion klikime.

 


Shtuar 9.07.2021 18:46