“Shikojeni, me Versace punon tokën”, biznesmeni i prish batutën Ramës: E kam blerë në treg

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Berat, në zonën e Moravës ku ka takuar disa bizmesmenë që merren me grumbullimin e frutave dhe perimeve.

Kryeministri ka shkëmbyer batuta me një prej biznesmenëve të pranishëm, të të cilin tha se punon tokën duke veshur versace, ndërsa ai ia preu shkurt se e kishte blerë te tregu.

Rama: Shikojeni, urdhëro, me versace punon tokën. Me versace punon tokën

Biznesmeni: E kam marr te tregu, nuk e punoj unë tokën

Rama: Po se e punon babai, ti çfarë bën apo mbledh produktin. /albeu.com/


Shtuar 2.04.2021 12:07