“Sherri mes Mato Lales dhe Noizy-t i sajuar për marketing” (VIDEO)

Reperi Blazer ka qenë një tjetër i ftuar në emisionin Explus përballë gazetarit Ronaldo Sharka në RTV Ora.

I pyetur se çfarë mendon për sherrin e bujshëm Mato Lalo, si një ish-anëtar i grupit OTR themeluar nga Noizy, Blazer tha: As nuk me intereson fare! Më duket terësisht i sajuar për marketing” u shpreh shkurtimisht ai duke zgjedhur të mos i japë shumë vëmendje.


Shtuar 18.04.2021 20:25