Sherr me thika mes adoleshentëve në Kuçovë, dy 16-vjeçarë përfundojnë në spital

Në Kuçovë, disa të rinj janë konofliktuar me njëri tjetërin. Policia ka vënë në pranga J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç, pasi për motive të dobëta kanë goditur me mjet prerës shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç, të cilët po marrin mjekim në spital

“Kuçovë/Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi i shtetasve J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç të dy banues në Sheqëz, Kuçovë, pasi për motive të dobëta kanë goditur me mjet prerës shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç, të cilët po marrin mjekim në Spitalin Rajonal Berat”, njofton policia./albeu.com


Shtuar 31.12.2021 10:20