Shënohet supergoli i parë në Champions (VIDEO)

Është zhbllokuar ndeshja mes Man City dhe Borussia Monchengladbach.

Skuadra e Pep Guardiolës ka kaluar në avantazh me De Bruyne në minutën e 13′ i cili me një të majtë të frikshme realizoi supergol. /albeu.com/

Shtuar 16.03.2021 09:03