Shembja e ndërtesës në SHBA: Zjarrfikësi gjen nën rrënoja pa jetë vajzën e tij 7-vjeçare

Vajza 7- vjeçare e një zjarrfikësi është një nga dy viktimat e tjera të nxjerra nga rrënojat e bllokut të apartamentit të shembur në SHBA, thonë zyrtarët.

Vogëlushja është gjetur nga babai i saj, i cili ka mbajtur vigjilencën në vendin e katastrofës për 9 ditët e fundit.

Deri më tani numri i të vdekurve ka shkuar në 22 dhe më shumë se 126 persona ende nuk janë gjetur./albeu.com


Shtuar 3.07.2021 08:26