Samiu i bën Alvisës dhuratën më të veçantë: Nëse e merr vesh mami, më vrau! (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë 25-vjeçari Sami Berisha u bë pjesë e “Përputhen”. Në puntatën e sotme ai surprizoi Alvisën, duke i bërë një dhuratë shumë simbolike.

Samiu i solli një ëngjëll që e mbante që prej 10 vitesh në shtëpi.

“Isha në Kosovë dje dhe kur e pashë këtë në shtëpi, që është gati që prej 10 vitesh thashë t’ia sjell ëngjëllit që kemi këtu. Nëse do e dinte mami që ta kam sjellë, më vrau po besoj që ia vlen”, tha ai.

 


Shtuar 29.10.2021 19:54