Rudina Hajdari në “grackën” e hakerave, i vjedhin Facebook dhe i vendosin emër vietnamez (FOTO LAJM)

Profili i ish-deputetes Rudina Hajdari është vjedhur nga persona ende të paidentifikuar.

Tashmë Hajdari nuk gjendet me emrin e saj në rrjetin spociale, por ka një emër të çuditshëm si “Ăn Chơi Bắc Ninh”, që është në gjuhën vietnameze.

Ende nuk ka një informacion mbi vjedhjen e ndodhur, por mbetet për tu parë në vijim edhe se çfarë do të postohet apo se për çfarë do të përdoret profili i ish-deputetes dhe vajzës së Azem Hajdarit./albeu.com/