Rruga e çuditshme që inauguroi kryebashkiaku i Bulqizës, rrjeti shpërthen me meme (FOTO LAJM)

Kreu i Bashksië së Bulqizës, Lefter Alla, ka publikuar disa foto në Instagram, ku inspetoi një rrugë aspak të zakontë në lagjen Zoge në Dragu, ku shihet dy rripa betoni.

Alla shkruan se materialin për rrugën i ka sjellë bashkia, ndërsa shtrimin e kanë bërë vetë banorët.

 

Por, rruga aspak normale ka sjellë reagim në rrjet, madje dhe faqet e memeve i kanë përdorur fotot si material për humor.

Nga dy vizat me kokainë, semafori dhe korsia e biçikletave, shihni më poshtë të rrugës që u bë virale në rrjet./albeu.com


Shtuar 17.11.2021 21:55